O Pensjonacie


Nasz Pensjonat jest budynkiem przedwojennym wpisanym w historię Rabki. Obiekt jest kojarzony ze wcześniejszą nazwą Śnieżka lub Dom Rzemieślnika, natomiast od lipca 2012 funkcjonuję pod nową nazwą Pensjonat Śnieżynka.

Budynek został zmodernizowany dla wygody i komfortu klientów, lecz został zachowany specyficzny charakter pensjonatu.
Obiekt ma do dyspozycji 19 pokoi dla 55 osób.

Oferujemy Państwu 2,3,4 i 5-osobowe pokoje. Każdy pokój z łazienką, telewizorem, czajnikiem oraz bezprzewodowym dostępem do Internetu. Pokoje 3-osobowe w balkonami. Na terenie posesji znajduje się bezpłatny parking dla gości.

Pensjonat Śnieżynka to idealna, całoroczna baza noclegowa dla wszystkich którzy pragną odpocząć oraz cenią sobie spokój, ciszę oraz bezpośredni kontakt z przyrodą.

Co nas wyróżnia?

LOKALIZACJA

Obiekt położony na skraju Parku Zdrojowego oraz na Czerwonym Szlaku turystycznym prowadzącym na „Maciejową”. Pensjonat Śnieżynka położony jest w odległości: 100m od Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc 500m od Śląskiego Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowego im. dr. A. Szebesty 200m od sklepu spożywczego oraz przemysłowego 200m od bankomatu 1000m od Zakładu Przyrodoleczniczego (Uzdrowisko Rabka) 1000m od Tężni solankowej i Pijalni Wód Mineralnych

PENSJONAT PRZYJAZNY ALERGIKOM

Brak dywanów, pościel antyalergiczna oraz brak akceptacji zwierząt pozwala czuć się u Nas komfortowo.

ATRAKCYJNE CENY

MIŁA OBSŁUGA

KOMFORTOWE POKOJE